Rekonstrukce střech

rekonstrukce1Při rekonstrukci střech většinou není nutné demontovat původní hydroizolační vrstvu. Podklad musí být dostatečně rovný bez vydutí a zvlnění s dobrou únosností pro kotvení.

Materiály pro rekonstrukci střech musí být vhodně voleny a kombinovány tak, aby nepříznivě neovlivňovaly kvalitu provedení a životnost střechy. Je možné při provádění rekonstrukce střechy provést i zateplení pláště střechy.
Při renovaci střech foliovým hydroizolačním systémem může být folie kladena na všechny běžné podklady (beton, panely, ocelové konstrukce, dřevo, tepelné izolace všeho druhu) i na původní (např. asfaltovou) krytinu.

Obnova hydroizolační funkce střechy se provádí pomocí nové povlakové krytiny z PVC folie např. Fatrafol, Sikaplan. Tento systém, který je dlouhodobě ověřen jak na stavbách v ČR, tak v ostatních evropských i mimoevropských státech. Je založen na kvalitě zdvojené hydroizolační folie z měkčeného PVC. Mechanické kotvení a podkladní syntetická textilie:

  • zajišťují „dýchání" střešního pláště
  • zabraňují vzniku boulí
  • umožňují odvedení stávající vlhkosti mimo konstrukci střechy

Při rekonstrukci je vhodné provést zateplení střešní konstrukce ať už pěnovým polystyrenem či minerální vatou a Vám přinese úsporu nákladů na vytápění. Samozřejmě takto provedený systém je pochůzný a stává se pro Vás zcela bezúdržbový po celou dobu životnosti.

O jaké služby máte zájem?

Prosím, vyberte službu, o kterou máte zájem.
Prosím, zadejte Vaše jméno.
Nesprávný formát
Prosím, zadejte Váš e-mail.
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná

Hydroizolace NH s.r.o.

+420 604 336 730
Oslavice 266
Velké Meziříčí
594 01
Nahoru